Het volgende artikel is een – iets ingekorte – vertaling van ’18 reasons why I won’t be getting a COVID vaccine’ van Christiaan Elliot en vertaald door Frankema.
Na het lezen ervan zal u ongetwijfeld tot het inzicht komen dat het vaccin u blootstelt aan een groot gezondheidsrisico waar u bitter weinig voor terugkrijgt…
Terug deel kunnen nemen aan de maatschappij, is het dat wat je drijft?
Bekijk eens deze lijst aan tegenwerpingen want een verwittigd mens…
[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” min_height=”860.2px” custom_margin=”32px|||||” custom_padding=”||2px|||” link_option_url=”https://stichtingvaccinvrij.nl/18-redenen-waarom-ik-het-covid-vaccin-niet-ga-halen/”]STOF TOT DENKEN:
- VACCINMAKERS KUNNEN NIET AANSPRAKELIJK GESTELD WORDEN
- HET VERLEDEN VAN DE VACCIN-PRODUCENTEN DOET VRAGEN RIJZEN
- DE PROBLEMATISCHE POGINGEN OM CORONAVIRUSVACCINS TE MAKEN
- DE “DATA GAPS” DIE DE VACCINMAKERS BIJ DE FDA INDIENDEN
- GEEN TOEGANG TOT DE RUWE GEGEVENS VAN DE PROEVEN
- GEEN LANGE TERMIJN VEILIGHEIDSTESTEN
- GEEN INFORMED CONSENT
- ONDERRAPPORTAGE VAN BIJWERKINGEN EN STERFGEVALLEN
- DE VACCINS STOPPEN DE OVERDRACHT OF INFECTIE NIET
- MENSEN KRIJGEN COVID NADAT ZE VOLLEDIG ZIJN INGEËNT
- HET TOTALE STERFTECIJFER DOOR COVID
- DE OPGEBLAZEN COVID STERFTECIJFERS
- FAUCI EN ZES ANDEREN BIJ NIAID BEZITTEN PATENTEN OP HET MODERNA VACCIN
- DR. FAUCI MAAKT ZICH SCHULDIG AAN ILLEGAAL ‘GAIN-OF-FUNCTION’ ONDERZOEK
- HET VIRUS BLIJFT MUTEREN
- CENSUUR…EN DE TOTALE AFWEZIGHEID VAN WETENSCHAPPELIJK DEBAT
- MEEST VOORAANSTAANDE VACCINOLOOG TER WERELD LUIDT DE NOODKLOK…
- IK HEB COVID AL GEHAD
Bron:
https://stichtingvaccinvrij.nl/18-redenen-waarom-ik-het-covid-vaccin-niet-ga-halen/
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”]Top 3 van in angst gegronde redenen om het vaccin te nemen:
- We willen ons normaal leven terug
- Ik wil op reis gaan deze zomer
- Ik wil een festival meepikken
Opgelet: “Om mijn gezondheid te beschermen” staat niet in de top 3!
Mogen we de vraag stellen waarom ons ‘normale leven’ werd omgedraaid en waarom (nutteloze) maatregelen werden opgelegd?
- Wat was het nut van de mondmaskers? Wist je dat de lockdowns werden ingezet nadat de piek reeds verstreken was?
- Waarom gezonde mensen inspuiten voor een virus dat niet veel meer is dan een zwaar griepseizoen? Sterfteratio griep is 0.13%, voor Covid-19 is dat 0.15%
- Wie zijn die mensen die beslissen? Zijn dat verkozen politici? Wat is het verband tussen: Alexander De Croo, de virologen en … belangenconflicten. Lees ook: Wiens brood men eet
In het kort:
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]Stel dat er ons niets werd ontzegd of er geen beperkingen werden opgelegd? Zou u nog steeds overwegen om een experimenteel vaccin te nemen?