In het Ter Kameren Bos op 1 mei: er ontstond een mensenketting om de jeugd te beschermen!

0

Wat een mooi teken van liefde en geweldloos verzet! Ouders die een ketting vormen om hun kinderen te beschermen tegen Robocops…

Deel deze informatie

Exact 1 maand na La Boum kwamen talrijke jongeren gisteren opnieuw samen. Zij willen ons tonen dat zij terug vrij willen LEVEN. Ze kregen steun vanuit #nursesforfreedom.

Er werd een menselijke muur van bescherming gevormd tussen de jongeren en de politie. 

Ouders en grootouders willen aan onze overheid laten weten dat wij hier een grens trekken en er niet meer mag geraakt worden aan onze kinderen en jongeren.

Wat is er nu juist gebeurd?

De mainstream media krijgen veel subsidies en geven doelbewust een vertekend en vals beeld van het hele gebeuren.

Gelukkig waren de alternatieve media ook aanwezig om een waarheidsgetrouw verslag weer te geven.

Kairos, is onafhankelijke pers, en heeft alles in beeld gebracht: 

https://m.facebook.com/kairospresse/

BAM! heeft ook verslag uitgebracht van het hele gebeuren.

https://fb.watch/5e4rst8H-i/

Wat scheelt er hier? Worden  agenten geadviseerd om de wetten te overtreden ?  

De regering kreeg al tweemaal een veeg uit de pan van de rechter in kort geding te Brussel. 

De rechter besliste toen dat de drie wetten waarop de regering zich baseert om inperkingsmaatregelen te nemen, onvoldoende zijn en dat de regering de universele rechten van de mens en de fundamentele grondrechten niet respecteerde.

Waarom viel de Belgische politie zijn burgers aan tijdens deze vredelievende en geweldloze manifestatie op 1 mei? 

Een handvol jongeren gooide met blikjes naar de politie. Ouders en verpleegsters trachtten deze jongeren te bedaren.

Het volstond dat politie deze jongeren uit de hoop zou gehaald hebben en dan was er niets aan de hand.

Echter in plaats daarvan stortten ze zich op ALLE jongeren met 4 waterkanonnen en pepperspray, ongeacht wie of wat.

Sommige ouders waren getuige van agenten die op zittende jongeren sloegen.

Waarom?

De agenten leken wel Robocops.

Deze verpleegster tracht zachtmoedigheid en menselijkheid te brengen… Ze vraagt of ze een knuffel mag geven.

Emotieloos… Verstand op 0? Hart versteend?

Het enige antwoord dat Bewuste Burgers kon vinden is dat zonder harde beelden van verzet er waarschijnlijk enkele ministers in nauwe schoentjes kwamen te staan.

Waarom heeft de VRT NIETS gezegd over de menselijke ketting?

Onafhankelijke journalisten ter plaatse stellen zich terecht deze vraag.

Is dit geen nieuws? Is dit niet hoopvol? Is dit het niet waard gezegd te worden?

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Ketting1-450x600.jpeg

Hoe werd heel dit gebeuren ervaren door de aanwezigen?

Een verslag van Callan Correo:

LaBoum2… Dit is NIET OK!!! Dit is pure uitlokking van een heuse politiestaat!!! Zover is het gekomen… wanneer politiek belangrijker is dan de stem en het belang van het volk…

Dit verhaal moet echt verteld worden! Want wat de media er weer van maakt is iets heel anders… 

Ik ben blij dat ik er was en het zien gebeuren heb! Ik stond mee voor de waterkanonnen te kijken naar een meisje dat op de bumper van het waterkanon stond en zelfs een kus ging geven aan één van de agenten in het kanon en een roos afgaf en ik was net mijn fb post met filmpje aan het uploaden, blij en fier dat het ook geweldloos kon en dat het bijna gedaan was (kwart voor zes). En toen deed de politie dit… zonder waarschuwing of reden tot… 

Ik zag later dat ik de waarschuwing had gekregen van iemand dat de overheid had besloten om het park “schoon te vegen” op het moment dat de politie hun moordaanslag op het volk begon! Want geloof me vrij, waterkanonnen en traangas tegen parkgangers en picknickers…

Traangas, waterkanonnen en bereden politie tegen mensen die gewoon mens willen zijn!!! Gewoon vlam erop zonder waarschuwing, zonder meer…

Ik zag later een kind van misschien 15 a 16 jaar die vol door een waterkanon werd geraakt op een van de toegangswegen naar het park naast de ambassade van Qatar en waar de politie met kanonnen en buldozers iedereen stond op te wachten… (die in die richting werden weggedreven als vee) nee, geen hooligans maar vredelievende mensen en jeugd die nog geloof hebben in een betere wereld, die bij de eerste tekenen van (politie)geweld gingen lopen. Die werden gewoon omver geschoten en van straat geveegd… 

MOORDDADIG EN MACHTSMISBRUIK, andere woorden zijn hier niet voor!!!

Ik sprak daar met een 29-jarig koppeltje uit Gent, die gast zei dat hij al heel zijn leven dol is op kinderen maar dat hij het afgelopen jaar alle geloof is kwijtgeraakt en in deze wereld zelfs geen kinderen meer wil zetten… hij vond gewoon de woorden niet meer om te beschrijven wat er vandaag net gebeurd was… zonder enige reden of uitlokking behalve puur als machtsvertoon…

…Het begon allemaal vanmiddag toen ik samen met Steven Arrazola de Oñate en iemand van nurses for freedom naar Brussel reed. Daar aangekomen was er al veel volk aanwezig in terkamerenbos en vooral (toen al) heeeeeel veel politie. (ze waren gemakkelijk met enkele honderden)  Hoewel de sfeer moeilijk te beschrijven was, hing er een onbestemd gevoel in de lucht dat dit wel eens zou kunnen verkeerd aflopen… 

De sfeer onder de aanwezigen was echter superpositief en het werd al heel snel duidelijk dat niemand geweld zou tolereren vandaag. Wat me op een moment opviel was dat er plotseling overal op het terrein heel veel groepjes “robocops” aanwezig waren die volkomen vredelievende picknickers probeerden een reactie te ontlokken door hun te verplichten om hun hapjes en vooral drankjes weg te doen… al snel kwam er overal steun en werden de agenten op een volkomen vredelievende manier gewezen op het feit dat er hier niets mis was en dat er niet op uitlokking zou ingegaan worden. 

Toen de agenten later met een combi probeerden in te rijden op een groep dansende aanwezigen werden ook de kwade reacties van de dansers naar de politie toe in de kiem gesmoord door andere aanwezigen en werd er de agenten een aftocht zonder geweld geboden…

Toen er bij aankomst van een twintigtal politiecombi’s witte rozen werden aangeboden door de Nurses For Freedom en de Teachers for Freedom aan de agenten in de combi’s werd er door menig agent het raampje geopend en werden de rozen in het zicht van iedereen op het dashbord van de combi’s gelegd door de agenten zelf. De sfeer zat zeer goed en de verstandhouding leek helemaal de goede kant op te gaan… Toen enkele hooligans (een zestal) begonnen met flessen te gooien naar een combi werden deze dadelijk geïsoleerd en aangepakt door… de betogers zelf! Het werd hun heel duidelijk gemaakt dat er geen geweld geduld werd en dat hun plaats niet daar was en ze werden verzocht om te vertrekken en hun zak vol projectielen werd afgenomen. 

Toen er eerst drie en later vier waterkanonnen in stelling werden gebracht naast de eindeloze rij bereden politie kwam het volk in beweging en gingen ze voor de kanonnen zitten en staan  en er werd er door Nurses en Teachers For Freedom en andere aanwezigen een levende ketting gemaakt om duidelijk te maken dat ook politiegeweld hier niet op zijn plaats was. (Ik stond mee in die levende ketting) De sfeer werd al snel opperbest en zoals je in het filmpje kan zien werd er op een moment spontaan gezongen en geapplaudiseerd voor de politie… tot één minuut later de hel losbrak rond 10 voor18u… de waterkannonnen begonnen zonder enige waarschuwing te schieten en veegde het volk weg (waarbij een aanwezige zwaar geraakt werd en bewusteloos op grond terecht kwam en later door een ambulance werd opgevangen) De bereden politie en de infanterie van robocops chargeerden achter de vluchtenden aan en ineens was het park één grote wolk van traangas en leek het wel een oorlogsslagveld… 

Dit zal natuurlijk niet zo in ‘het nieuws’ komen… 

Nee, het verhaal van de enkele relschoppers die er waren en die zeer snel en hard aangepakt zijn geweest door alle anderen dat zal wel vergeten worden want dat is geen nieuws dat in hun kraam past! 

Het was heel duidelijk dat er geen geweld of provocatie geduld werd naar de politie toe!!! 

Maar zonder harde beelden van verzet zouden er waarschijnlijk enkele ministers in nauwe schoentjes gekomen zijn… zo van die sportende ministers, ministers met een triestige puppy blik, en ministers met een dictatoriaal-mijn-wil-is-wet-kantje…

Ik kan nog steeds niet geloven dat dit België was… dit zijn beelden die je verwacht in het Midden Oosten, dit zijn beelden en acties die je verwacht bij terroristen en oorlogsrebellen… 

Dit was de Belgische politie die zijn burgers aanviel tijdens een vredelievende en geweldloze manifestatie op 1 mei… 

België… Politiestaat België…

We zijn compleet geschokt naar huis toe gereden…

#stopdewaanzin#nietmijnregering#genoegisgenoeg#nursesforfreedom#teachersforfreedom#handsforfreedom#restartlife

15 mei, World Wide Demonstration Day for freedom Belgium te Brussel…

Ik zal er zeker zijn want ergens geloof ik nog dat er iets te redden valt…

Hopelijk kom jij ook…

💕🙏

Lees ook:

La BOUM II: 1 mei 2020
1 mei: Wij staan op voor de vrijheid van onze jeugd! Wij staan zij aan zij vóór onze jeugd!

Verslag Carran Correo:

https://www.facebook.com/1036057283/posts/10222242806672527/?d=n

About Author

Deel deze informatie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *